Home » O projektu » Napsali o nás

Napsali o nás

Velmi si vážíme zpětné vazby, kritických připomínek i vstřícných slov. Budeme rádi, když se nám ozvete.

23. května 2018

Honzu Vyjidáka a Hanku Krejčí jsem poznal ještě před narozením projektu neslazeno.cz. Poznal jsem je jako pacient čerstvě diagnostikované cukrovky 2. typu (DM2) v květnu 2016.

Velice si vážím přístupu Honzy, který mne zásoboval studiemi a osobními zkušenostmi, dokazujícími, že moje DM2 je plně reverzibilní. Paní doktorka Krejčí je moje ošetřující lékařka, která je špičkovým profesionálem, který se nebojí jít proti výživovému mainstreamu.

Kromě cenných lékařských doporučení se Hanka projevila jako úžasný mentor. Po první konzultaci jsem odcházel s jistotou, že DM2 vyléčím jako chřipku.

Jsem hrozně rád, že projekt neslazeno.cz vzniknul. Postupně se plní praktickými radamistudiemi, týkající se civilizačních a metabolických chorob. Takové ověřené informace v českém rybníce nenajdete.

Jakub 😊 (Cítím se skvěle)

Jakub Heglas

Pacient s cukrovkou 2. typu, toho času v remisi

11. května 2018

Od prvních zmínek, že se něco chystá, jsem narození projektu Neslazeno netrpělivě očekávala.

MUDr. Hanu Krejčí znám už delší čas díky jejím aktivitám v oblasti týkající se problematiky těhotenské cukrovky, která je součástí i mého pracovního oboru. Mgr. Honzu Vyjídáka sleduji na sociálních sítích a oslovuji už téměř rok jako zdroj relevantních a ověřených informací podložených studiemi, které potřebuji pro svou práci lékařky, ale i pro svůj osobní život. Naučil mě jinak nakládat s odbornými texty, hledat mezi řádky a ověřovat zdroje, odkud pochází. Žádný dotaz, týkající se zdraví či stravování mého, mé rodiny či mých pacientů nezůstal nikdy bez odezvy, za což mu patří velký dík.

Troufám si říct, že Neslazeno je jedinečným místem mezi českými webovými stránkami, kde každý, odborník i laik, najde kvalitní informace a odpovědi na otázky o zdravém stravování v duchu nízkosacharidové stravy.

Díky vám všem.
Přeji hodně sil do další práce a řadu spokojených nejen lowcarb čtenářů.

Alena Zhřívalová

lékařka, LCHF, matka tří dětí

10. května 2018

Neslazeno je v ČR naprosto ojedinělý projekt, který za svými vytyčenými cíli postupuje bez uhýbání a houževnatě. Líbí se mi, že Neslazeno nechává hovořit fakta sama za sebe – tato jsou předkládána bez emocí, bez sugesce. Velmi oceňuji precizní práci, která je věnována shromažďování ověřených informací. Neslazeno je pro mne zdrojem odborných i laických informací, na které se mohu 100% spolehnout, žádná otázka nezůstává nezodpovězená nebo zahraná do autu. Tady se mlžení a ohýbání reality nepěstuje.

Vážím si vaší práce, díky moc!

Markéta Fe

příznivkyně LCHF, matka

18. června 2017

S odstupem pár měsíců můžu říct, že mi rozhovor s Hankou Krejčí, článek na vyuzeno.czrozhovor s Honzou Vyjídákem totálně změnilo život. 20 kg za dva měsíce dole a stále to pokračuje dál.

Takže Vám tímto moc a moc děkuji.

Bohužel pokud člověk neumí anglicky, je to shánění informací dost těžký, takže díky i za ty titulky u videí i za celou tuhle stránku.

Rudolf Jelínek

Rubriky

Copy link
Powered by Social Snap